Pololetní vysvědčení

Vážení rodiče, zákonní zástupci, milí žáci,

mimořádná doba si žádá mimořádná řešení i co se týká vysvědčení. Většina z Vás již ví, jak se k výpisu z vysvědčení tentokrát dostane, pro jistotu však přikládáme návod i touto cestou.

Žáci 1. a 2. ročníku, kteří mají jako jediní v současné době prezenční výuku, obdrží výpis z vysvědčení za 1. pololetí obvyklým způsobem, tedy zítra ve škole. (Připomínáme, že v pátek 29. ledna jsou vyhlášeny jednodenní pololetní prázdniny a provoz školy je zrušen v plném rozsahu.)

Žáci 3. – 9. tříd nemohou vzhledem k současné situaci výpis z vysvědčení obdržet osobně, proto dostanou všechny informace prostřednictvím školní aplikace edupage.

Známky musí být vygenerovány již dnes, přístup k nim však bude možný stále. Dostanete se k nim dvojím způsobem. Jednak Vám do edupage přijde zpráva, která Vás po rozkliknutí přenese do známek na vysvědčení. Nebo si v základní obrazovce kliknete na známky (na obrázku v příloze žlutá šipka).

Zítra (ve čtvrtek 28. ledna) bude vygenerováno slovní formativní hodnocení jako příloha známek za 1. pololetí.

Opět Vám přijde zpráva, která Vás po rozkliknutí přenese do známek. Nebo můžete rozklinout známky.

Ve známkách se objeví příloha, kterou je možno stáhnout, neboli otevřít (na obrázku v příloze zelená šipka).

Otevře se slovní hodnocení ve formátu pdf.

Potom známky podepište, ať máme kontrolu, že jste vše obdrželi a seznámili jste se s prospěchem Vašeho dítěte (Vašich dětí).

Tištěnou verzi výpisu z vysvědčení obdrží žáci z rozhodnutí Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy České republiky do tří dnů po návratu do školy.

Vypis_z_vysvedceni.pdf

Vratislavova 13
    128 00 Praha 2 - Vyšehrad
  • Kancelář školy: +420 222 523 392

Napište nám

Pokud máte jakékoli dotazy ohledně studia na naší škole, napište nám zprávu prostřednictvím tohoto formuláře. Vaše otázky rádi zodpovíme.
Jméno*:
Příjmení*:
Váš email*:
Vaše otázky, připomínky*:
Opište prosím text z obrázku*:
komunikuji se serverem, čekejte prosím
* takto označená pole jsou povinná