Zápis k povinné školní docházce pro školní rok 2024/2025 Obědy ve školní jídelně

Zprávy pro budoucí první třídy

Zápis k povinné školní docházce pro školní rok 2024/2025

Zápis do první třídy Základní školy, Praha 2, Vratislavova 13

pro školní rok 2024/2025.

Vážení rodiče budoucích prvňáčků,

zájem o přijetí do budoucí první třídy byl tento rok skutečně enormní. Celkem jsme přijali 90 žádostí, z toho 63 žádostí o přijetí dětí z naší spádové oblasti, 12 žádostí z Prahy 2 mimo naši spádovou oblast, 14 z jiných městských částí Prahy a jednu od žáka s trvalým pobytem mimo Prahu.

Vzhledem k tomu, že můžeme do budoucích prvních tříd přijmout maximálně 50 žáků, oslovil jsem dnes oddělení interního auditu Úřadu městské části Prahy 2 se žádostí o vylosování žáků, které budeme moci přijmout. Až bude dohodnut termín losování, dáme vám vědět.

Uvědomujeme si, že tato situace pro vás není příjemná, věřte, prosím, že není příjemná ani nám. Budeme se ji snažit ve spolupráci s naším zřizovatelem (ÚMČ Praha 2) řešit rychle a efektivně.

Děkuji za pochopení,

Jiří Trunda, ředitel školy

Vratislavova 64/ 13
    128 00 Praha 2 - Vyšehrad
  • Kancelář školy: +420 222 523 392

Napište nám

Pokud máte jakékoli dotazy ohledně studia na naší škole, napište nám zprávu prostřednictvím tohoto formuláře. Vaše otázky rádi zodpovíme.
Jméno*:
Příjmení*:
Váš email*:
Vaše otázky, připomínky*:
Opište prosím text z obrázku*:
komunikuji se serverem, čekejte prosím
* takto označená pole jsou povinná